alebonová registrácia
CLOSE

Otvori Facebook stranku v novom okne

Trstenský pohár v karate

Dňa 10. novembra sme ako domáci klub usporiadali majstrovstvá stredného Slovenska v karate pre kategórie kadetov a juniorov. Usporiadateľských povinností sme sa zhostili úspešne, turnaja sa zúčastnilo 35 klubov karate, pri účasti 386  pretekárov v 528 štartoch kata a kumite. Pozvanie prijali aj kluby zo zahraničia . Poľský klub Arawashi Žywiec a Ukrajinský klub Okinawa z prímorského mesta  Odessa.

Náš  karate klub Trstená sa vo výsledkoch umiestnil na 7. priečke so ziskom 5 zlatých , 1 strieborná a 5 bronzových medailí.

Zlaté medaily vybojovali Šimon Válek v kumite mladších  kadetov nad 55 kg , Nina Gadzmanová v kumite mladších kadetiek do 45 kg , Simona Púčiková v kata juniorky, Daniel Klimek v kumite kadeti nad 70 kg a Liss Marek v kumite juniori nad 76 kg. Striebornú medailu vybojovala Klára Hrubcová v kata mladších kadetiek .  Bronzové medaily vybojovali - Ulrichová Laura v kata dievčatá 6-7 ročných začiatočníčok , Lýdia Hrubcová a Ester Dudová v kata 6-7 ročných dievčat , Kristína Železňáková v kumite žiačok 10- 11 rokov do 30 kg, Lucia Garbiarová v kumite kadetiek do 54 kg.