alebonová registrácia
CLOSE

Otvori Facebook stranku v novom okne

Majstrovstvá Slovenska karate kadetov a juniorov

              Dňa 1 decembra sa v mestskej športovej hale v Trnave konajú už tradične majstrovstvá Slovenska v karate pre kadetov a juniorov .Na tento turnaj sa nominovali Klára Hrubcová a Simona Púčikova v kata.Šimon Válek, Nina Gadzmanová, Annamária Vilčinská a Daniel Klimek v kumite. 

             Klára Hrubcová neprešla cez elimináciu a vypadla zo súťaže. Simona Púčikova postúpila do repasáže a tesne prehrala zápas o tretie miesto.

           V kumite mladších kadetiek do 45 kg sa nedarilo Nine Gadzmanovej , ktorá prehrala v prvom kole a ďalej nepostúpila. Annamária Vilčinská v kumite kadetiek do 54 kg postúpila do repasáže a obsadila 7. miesto. Daniel Klimek a Šimon Válek zápasili v kumite kadetov nad 70 kg . Obaja postúpili do repasáže, ale Daniel nakoniec prehral zápas  o tretie miesto. Šimon Válek využil svoje skúsenosti a vybojoval bronzovú medailu z tohto vrcholného podujatia . Srdečne mu blahoželáme .   

   

Za podporu Karate klubu v Trstenej ďakujeme aj týmto sponzorom

Mesto TrstenaNovaZS TrstenaPanasonicSuvada zber surovinPakostransport.com CVC trstena Bufet RIA BalkovaBudosport  Stavebniny Garbiar

2% z vašej dane ...

Prispejte 2 % z Vašej dane pre činnosť Karate klubu Trstená

Tlačivá pre zamestnancov je možné
stiahnuť TU

    

 

KATA GOJU-RYU

Gekisai Ichi/ Gekisai Ni

 

Shisochin

Saifa

 

Seiyunchin

Sepai

 

Zdroj: Okinawa Karate Center Homepage