alebonová registrácia
CLOSE

Otvori Facebook stranku v novom okne

Slovenský pohár žiakov I.kolo 2020

V trenčianskej športovej hale každoročne začína pohárová sezóna  pre žiakov v súťaži kata a kumite .Tentokrát sa I. kolo uskutočnilo v nedeľu 16. februára a turnaja sa zúčastnilo 505 mladých karatistov z celého Slovenska.

Náš karate klub si vybojoval spomedzi 52 klubov 15. priečku s dvomi zlatými dvomi striebornými a tromi bronzovými medailami.

V kata žiačok 6-7 ročných pokročilých vybojovala bronzovú medailu Lýdia Hrubcová. V kata žiačok 8-9 ročných začiatočníčok  vybojovala zlatú medailu Laura Ulrichová a striebornú medailu Ester Dudová. V tej istej kategórii prehrala súboj o tretie miesto Terézia Kuželová. V kata dievčat 10-11 ročných obsadila 7. priečku Barbora Blažeková.

V kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27 kg vybojovala bronzovú medailu Tamara Vraštiaková.  V kumite žiačok 8-9 ročných do 32 kg prehrala súboj o tretie miesto Laura Ulrichová. V kumite žiačky 10-11 ročné do 35 kg vybojovala bronzovú  medailu Kristína Železňáková. V kumite žiaci 8-9 rokov do 26 kg vybojoval striebornú medailu Dávid Vrábeľ. V kumite žiaci 8-9 rokov do 30 kg obsadil 7. priečku Laššák Dárius. Poslednú medailu, zlatú ,vybojoval Marek Košarišťan v kumite žiaci 10-11 rokov do 40 kg.