alebonová registrácia
CLOSE

Otvori Facebook stranku v novom okne

Záverečné sústredenie - Huty 2011

A JE TO TU!

Po náročnom súťažnom roku je tu záver sezóny 2010/2011. Ako každý rok aj v tomto roku patril koniec sezóny letnému tréningovému sústredeniu, ktoré sa konalo ako tradične, posledný júnový víkend.

V zariadení školy v prírode na Hutách sa nás zišlo vyše 100 karatistov nielen z Trstenej, ale aj z partnerských klubov z Lučenca, Bratislavy a Trnavy. Piatkové a sobotňajšie cvičenie na ploche pred zariadením , relaxačná prechádzka do Kvačianskej doliny, večerné posedenie a trávenie času pri stolnom futbale či biliarde alebo len voľné "pobehovanie" v areáli školy boli akousi prípravou na nedeľňajšie "páskovanie".

Práve skúšky technickej vyspelosti v nedeľu - páskovanie bolo očákavaním vyvrcholením tohtoročného sústredenia a obed bol pripravení pre všetkých. Pre tých, ktorí sa tešili z vyššieho technického stupňa, ale aj pre tých, ktorým to tentokrát nevyšlo.

Na záver treba poďakovať všetkým, ktorí prispeli k zdarnému priebehu sústredenia a tiež celej uplynulej sezóny a zaželať veľa zdaru v tej nasledujúcej.

 

Vo fotogalérii máme aj zopár fotografií zo sústredenia.

Za podporu Karate klubu v Trstenej ďakujeme aj týmto sponzorom


 Mesto TrstenaNovaZS Trstena
PanasonicSuvada zber surovinBufet RIA Balkova

Budosport  Stavebniny Garbiar 

 

    Pakostransport.com

2% z vašej dane ...

Prispejte 2 % z Vašej dane pre činnosť Karate klubu Trstená

Tlačivá pre zamestnancov je možné
stiahnuť TU

    

 

KATA GOJU-RYU

Gekisai Ichi/ Gekisai Ni

 

Shisochin

Saifa

 

Seiyunchin

Sepai

 

Zdroj: Okinawa Karate Center Homepage