alebonová registrácia
CLOSE

Otvori Facebook stranku v novom okne

Galanta karate cup !

Trstenskí karatisti vybojovali na medzinárodnom mládežníckom turnaji karate dve zlaté medaily.Prvú  zlatú medailu vyhrala Zuzana Kormošová v súbornom cvičení kata junioriek a druhú zlatú medailu vybojoval v športovom zápase kumite mladších kadetov Stanislav Bajo .

Do súbojov nastúpili ako prvé pretekárky v kata žiačok Simona Púčiková, Miroslava Gočálová, Patrícia Frančeková a Dominika Stasová . Z našich dievčat sa nakoniec presadila v kata mladších žiačok Simona Púčiková a získala bronzovú medailu . V súťaži junioriek s chladnou hlavou a bez najmenšieho zaváhania odcvičila svoje kata Zuzana Kormošová . Vo finále porazila favorizovanú pretekárku a získala zlato.V športovom zápase kumite mladších kadetov porazili svojich súperov Michal Chrenek a Stanislav Bajo . Prebojovali sa až do finále , z finálového zápasu vyšiel víťazne Stanislav keď porazil svojho klubového súpera. Stanislav vyhral zlatú medailu a Michal obsadil druhé miesto so striebornou medailou. V športovom zápase kumite kadeti do 70 kg vybojoval striebornú medailu Zdeno Škvarek , ďalšiu striebornú medailu pridal v kumite juniorov nad 75 kg   Jakub Štefanides .  V kumite juniorov do 75 kg vybojoval bronzovú medailu Miroslav Škvarek a poslednú bronzovú medailu pridal v kumite kadetov do 52 kg Marián Vrabec . Na tomto medzinárodnom turnaji  Karate klub Trstená skončil na 9 priečke z 32 klubov so ziskom ôsmich medailí. Všetkým našim medailistom blahoželáme.