alebonová registrácia
CLOSE

Otvori Facebook stranku v novom okne

Majstrovstvá Európy v karate kadetov a juniorov !

Uplynulý víkend 10. - 12. februára sa konali 39. Majstrovstvá Európy v karate kadetov a juniorov. Tentokrát boli usporiadané v hlavnom meste Azerbajdžanu - Baku. Potešujúce pre náš karate klub je, že na tento vrcholný turnaj bola nominovaná aj naša pretekárka Zuzana Kormošová v kumite junioriek - 48 kg.

 

 

Na šampionáte sa celkovo predstavilo 695 pretekárov z 39 krajín Európy. Slovenskí reprezentanti si z majstrovstiev Európy odniesli celkovo 8 medailí (1 zlatú, 1 striebornú a 6 bronzových). Najúspešnejšou krajinou sa stalo Francúzsko, ktoré získalo 14 medailí (6 - 4 - 4).

 

Naša pretekárka Zuzana nastúpila na svoje zápasy v sobotu v popoludňajších hodinách. Prvé kolo mala voľné, takže sa mohla so spokojnejšou dušou sústrediť na druhý zápas. Jej druhou súperkou bola francúzska reprezentantka S. Bouderbane, v ďalšom kole nastúpila proti reprezentantke z Turecka N Caliskan. V konkurencii devätnástich súperiek sa tak prebojovala na konečné 7. miesto, čo je vynikajúci výkon. Týmto umiestnením priniesla do našeho klubu ďaší skvelý výsledok z vrcholného  podujatia akými sú Majstrovstvá Európy.

 

Zuzane srdečne gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu klubu.

Za podporu Karate klubu v Trstenej ďakujeme aj týmto sponzorom


 Mesto TrstenaNovaZS Trstena
PanasonicSuvada zber surovinBufet RIA Balkova

Budosport  Stavebniny Garbiar 

 

    Pakostransport.com

2% z vašej dane ...

Prispejte 2 % z Vašej dane pre činnosť Karate klubu Trstená

Tlačivá pre zamestnancov je možné
stiahnuť TU

    

 

KATA GOJU-RYU

Gekisai Ichi/ Gekisai Ni

 

Shisochin

Saifa

 

Seiyunchin

Sepai

 

Zdroj: Okinawa Karate Center Homepage