alebonová registrácia
CLOSE

Otvori Facebook stranku v novom okne

SP detí a mládeže, 1. kolo
V sobotu 28. 11. 2009 sa v Prešove uskutočnilo 1. Kolo Slovenského pohára detí a mládeže v karate. Trstenský karate klub na tejto súťaži reprezentovali okrem „ostrieľaných bojovníkov“ aj nové nádeje klubu. Prvýkrát sa na celoslovenskej úrovni predstavili Mirka Gočálová, Dominika Stasová, Simona Púčiková a Patrícia Frančeková v kategórii kata mladšie žiačky. Aj keď si počínali veľmi dobre, na svojom prvom vystúpení na Slovenskom pohári ani jedna z nich nepostúpila do druhého kola. Vďaka súperkám však Simona a Dominika dostali možnosť bojovať o bronzové medaily. Lepšie ich zvládla Simona, ktorá prehrala až v boji o tretie miesto a skončila štvrtá. V súťažiach kata sa predstavili aj Stano Bajo, Marián Vrabec a Michal Šuhaj. Ani jeden z nich sa však neprebojoval do súbojov o medaily. Úspešnejší boli športoví zápasníci v kumite. V kategórii starší žiaci do 30 kg získal Maxík Pallo 3. Miesto, rovnako sa umiestnili aj Stano Bajo v kategórii st. žiaci do 40 kg a Šuhaj Michal v kategórii ml. kadeti do 40 kg. Svoju dávku smoly si dúfajme vyčerpal Marian Vrabec, ktorý po asi najlepšom výkone v tomto dni skončil až na 7. mieste. Všetkým medailistom srdečne gratulujeme.