alebonová registrácia
CLOSE

Otvori Facebook stranku v novom okne

Bratislavský pohár karate III.kolo

V sobotu 14. marca usporiadal  1.KC Pezinok III kolo bratislavského pohára v karate v športovej hale vo Viničnom pri Pezinku. Tohto postupového turnaja sa zúčastnili aj naši karatisti a získali tam viacero medailí .

V kategórii kata žiačky do 9 rokov získala prvenstvo Klára Hrubcová, ktorá porazila vo finále svoju klubovú rovesníčku Emu Kolenovú 3:0.V kata začiatočníkov do 11rokov sa predstavili aj Šimon Válek a Juraj Gazdík. Juraj porazil Šimona vo finále 2:1 a vyhral zlatú medailu, Šimonovi ostala strieborná. Ďalšiu striebornú medailu pridala v kata začiatočníčok do 11 rokov Nina Gadzmanová. Kristián Krilek v kata kadetov obsadil bronzovú priečku.

V športovom zápase kumite mala svoju formu Lucia Garbiarová, ktorá vyhrala kategóriu 10-11 rokov, Annamária Vilčinská skončila v rovnakej kategórii na bronzovej priečke. Šimon Válek si k striebornej  medaili v kata pripísal bronz  v kumite do 11 rokov. O ďalšie prvenstvo sa postarala Ema Mudroňová v kumite žiačok do 9 rokov.Marek Liss v kumite žiakov do 13 rokov + 55 kg obsadil bronzovú priečku .  Ďalšiu zlatú medailu pridali Maroš Bednár v kumite žiakov do 13 rokov - 55 kg a Miro Škvarek v kumite U21 open.Poslednú medailu získal Zdeno Škvarek v kumite U 21 open.