alebonová registrácia
CLOSE

Otvori Facebook stranku v novom okne

Reprezentanti
 
                 Barbora Blažeková                                   Kristína Železňáková
                 
Annamária Vilčinská Šimon Válek
Stano Bajo Marián Vrabec

 

Zuzana Kormošová

Simona Fereková

 

 

Michal Šuhaj Samo Dedinský

 

Dominika Stasová Simona Púčiková

 

Patrícia Frančeková Mirka Gočálová
   
   

 

 

 

Bývalí reprezentanti klubu

Martin Vorčák  
Dátum narodenia : 1985
------------------------------------------------------------------
Technický stupeň : 1. Dan
------------------------------------------------------------------
Majster Slovenska 1999 - kumite
3. miesto ME juniorov WKC Nemecko 2004 - kumite
3.miesto MS WTKA Taliansko 2005 - kumite
   
Dano Vrabec  
Dátum narodenia : 21.2.1991
----------------------------------------------------------------------
Technický stupeň : 1. dan
----------------------------------------------------------------------
Majster Slovenska 2004, 2005, 2006 - kumite
II.miesto Európsky pohár 2005 - kumite
III.miesto Eurósky pohár 2007 - kumite
II.miesto Grand Prix Poland 2007 - kumite
III.miesto majstrovstvá Slovenska 2007 -kumite
II.miesto Grand Prix Česko 2008 - kumite
I.miesto Central europe open Poľsko 2008 - kumite
III.miesto Gand Prix Poland 2008 - kumite
   
Jakub Štefanides
 
Dátum narodenia : 18.5.1994
--------------------------------------------------------------------
Technický stupeň : 4 kyu
--------------------------------------------------------------------
III.miesto trstenský pohár 2008 - kumite
   
Simona Fereková  
Dátum narodenia : 28.9.1992
----------------------------------------------------------------------
Technický stupeň: 1. dan
----------------------------------------------------------------------
majsterka Slovenska 2003, 2004, 2006 - kata
II.miesto Balaton cup 2004 - kata
I.miesto International cup Lodž Poľsko 2005 - kata team
I.miesto majstrovstvá Slovenska 2005 - kata team
I.miesto MS WTKA 2005 - kata team kadetky
I.miesto majstrovstvá Slovenska 2006 - kata team
I.miesto Grand Prix Poland 2007- kata
II.miesto majstrovstvá Slovenska 2007- kata team
I.miesto Central europe open Polsko 2007 - kata team
majsterka Slovenska 2008 Shito Ryu - kata
II.miesto stredoeurópska liga 2008 - kata kadet
III.miesto Grand Prix Poland 2008 - kata
I.miesto Grand Prix Poland 2008- kata team
   
Tomáš Letoštiak  
Dátum narodenia : 10.8.1990
----------------------------------------------------------------------
Technický stupeň : 2 kyu
----------------------------------------------------------------------
II.miesto majstrovstvá Slovenska 2006 - kumite
I. miesto Slovenský pohár 2006 - kumite
III.miesto Grand Prix Poland 2007 - kumite
   
Baľák Roman  
Dátum narodenia : 17.9 1988
---------------------------------------------------------------------
Technický stupeň : 1. dan
---------------------------------------------------------------------
III.miesto európsky pohár 2005 - kumite
III.miesto majstrovstvá Slovenska 2006 - kumite
III.miesto Budapest open 2006
I.miesto Budapest open 2007 - kumite
I.miesto Grand Prix Poland 2008 - kumite
   
Zuzana Vorčáková  
Dátum narodenia : 27.11.1986
---------------------------------------------------------------------
Technický stupeň : 1 Dan
---------------------------------------------------------------------
I.miesto Svetový pohár 2004 - kata
I.miesto MS WTKA 2005 - kumite
I.miesto MS WTKA 2005 - kata team juniorky
   
Táňa Cárachová  
Dátum narodenia : 22.9.1987
------------------------------------------------------------------------
Technický stupeň : 1 Dan
------------------------------------------------------------------------
I.miesto Slovakia open 2000 - kata
III.miesto Európsky pohár 2003 - kata
III.miesto Svetový pohár 2004 - kata
III.miesto vianočný turnaj 2004 - kata
II.miesto Európsky pohár 2005 - kata
I.miesto MS WTKA 2005 - kata team juniorky
Majsterka Slovenska 2000 , 2005 - kata
   
Simona Kormošová  
Dátum narodenia : 24.2.1990
--------------------------------------------------------------------------
Technický stupeň : 1 Dan
--------------------------------------------------------------------------
III.miesto majstrovstvá Slovenska 2001 - kata
III.miesto Európsky pohár 2002 - kata
I.miesto Pribinov pohár 2003 - kata
II.miesto Európsky pohár 2003 - kata
I.miesto Svetový pohár 2004 - kata
Majsterka Slovenska 2004,2006
II.miesto majstrovstvá Slovenska 2005 - kata
I.miesto MS WTKA 2005 - kata
II.miesto Balaton cup 2006 - kata
III.miesto Grand Prix Poland 2007 - kata
II.miesto Shito ryu open 2007 - kata
   
Juraj Pakos  
Dátum narodenia :
-------------------------------------------------------------------
Technický stupeň : 1 kyu
-------------------------------------------------------------------
I.miesto pohár federácie 2006 - kumite
   
Patrícia Fereková  
Dátum narodenia : 24.3.1991
---------------------------------------------------------
Technický stupeň : 1. dan
----------------------------------------------------------
I.miesto pohár federácie 2003 - kata
III.miesto majstrovstvá Slovenska 2004- kata
II.miesto International cup Lodž Poľsko - kata team
I.miesto majstrovstvá Slovenska 2005 - kata team
III.miesto MS WTKA 2005 - kata
I.miesto MS WTKA 2005 - kata team
III.miesto majstrovstvá Slovenska 2006 -kata
I.miesto majstrovstvá Slovenska 2006 - kata team
III.miesto Shito Ryu open 2007 - kata
II.miesto majstrovstvá Slovenska 2007 - kata team
II.miesto Grand Prix Poland 2007
I.miesto Grand Prix Poland 2007 - kata team
III.miesto Grand Prix Poland 2008
I.miesto Grand Prix Poland 2008 - kata team
   
Martin Pakos  
Dátum narodenia : 11.11.1990
--------------------------------------------------------
Technický stupeň : 1 kyu
--------------------------------------------------------
III.miesto Slovakia open 2004 - kumite
III.miesto Grand Prix Poland 2008 - kumite
III.miesto majstrovstvá Slovenska 2008 - kumite
   
Zuzana Kormošová  
Dátum narodenia : 14.7.1994
-------------------------------------------------------
Technický stupeň : 1 kyu
-------------------------------------------------------
I.miesto pohár federácie 2002 - kata
I.miesto Novohrad open 2002 - kata
II.miesto majstrovstvá Slovenska 2003 - kata
II.miesto Slovakia open 2003 - kata
II.miesto International cup Lodž Poľsko 2004- kata team
III.miesto majstrovstvá Slovenska 2004- kata
II.miesto majstrovstvá Slovenska 2005- kata
I.miesto majstrovstvá Slovenska 2005 - kata team
I.miesto európsky pohár 2005 - kata
I.miesto MS WTKA 2005 - kata team
I.miesto majstrovstvá Slovenska 2006 - kata
I.miesto majstrovstvá Slovenska2006 - kata team
II.miesto Grand Prix Poland 2007 - kata
I.miesto Grand Prix Poland 2007- kata team
II.miesto majstrovstvá Slovenska 2007 - kata team
I.miesto Grand Prix Poland 2008- kata team
III.miesto majstrovstvá Slovenska 2008 - kata
   
Šimon Šinál  
Dátum narodenia : 1.5.1992
----------------------------------------------------------
Technický stupeň : 2 kyu
----------------------------------------------------------
I.miesto Novohrad open 2004 - kata
I.miesto majstrovstvá Slovenska 2005 - kata
III.miesto majstrovstvá Slovenska 2006 - kata
   
Anežka Kováliková  
Dátum narodenia : 25.12.1988
----------------------------------------------------------------
Technický stupeň : 1 kyu
----------------------------------------------------------------
I.miesto Novohrad open 2003 - kata
III.miesto európsky pohár 2005 - kata
I.miesto MS WTKA 2005 - kata team
III.miesto majstrovstvá Slovenska 2006 - kata
I.miesto Harasuto cup 2007 - kata team
   

Za podporu Karate klubu v Trstenej ďakujeme aj týmto sponzorom

Mesto TrstenaNovaZS TrstenaPanasonicSuvada zber surovinPakostransport.com CVC trstena Bufet RIA BalkovaBudosport  Stavebniny Garbiar

KATA GOJU-RYU

Gekisai Ichi/ Gekisai Ni

 

Shisochin

Saifa

 

Seiyunchin

Sepai

 

Zdroj: Okinawa Karate Center Homepage