alebonová registrácia
CLOSE

Otvori Facebook stranku v novom okne

Slovenský pohár detí a žiakov VIDEO súťaž

Dňa 1. júna sa uskutočnil Slovenský pohár detí a žiakov  , súťaž prebiehala vo video režime  kata . Všetci štartujúci si v domácich podmienkach natočili vlastnú kata , ktorú odoslali do súťaže . Rozhodcovia v priebehu týždňa vyhodnotili všetky zaslané kata.

Naši  mladí karatisti   vyhrali  5 zlatých, 2 strieborné , 2 bronzové medaily a  v celkovom hodnotení klubov skončili na 10 priečke .Súťaže sa zúčastnilo 375 karatistov z celého Slovenska.  Zlaté medaily vyhrali Lýdia Hrubcová , Ester Dudová, Laura Ulrichová, Dávid Vrábeľ a Oskár Súlovec.      Strieborné medaily získali Lucia Kuželová a Michael Mlynarčík.  Bronzové medaily získali Anna Kabáčova a Kristína Železňákova .  Za výsledky blahoželáme.