V septembri začala ďalšia sezóna pre našich pretekárov . Prvý turnaj sme absolvovali 23. septembra v meste Jaworze pri Bielsku Bialej na turnaji Grand Prix Beskidow . Vo viacerých kategóriách sme uspeli a priniesli domov medaily.
V kata žiačky 10 -11 rokov vybojovala zlatú medailu Lýdia Hrubcová, ktorá súťažila aj v staršej kategórii kata žiačky 12-13 rokov kde takisto nenašla premožiteľku a získala zlato. Laura Ulrichová pridala v kata žiačky 12-13 rokov bronzovú medailu .
V športovom zápase kumite žiačok 8- 9 ročných vybojovali bronzové medaily Sofia Laurincová a Nela Jankolová .Ďalšiu bronzovú medailu pridala v športovom zápase kumite kadetiek Kristína Železňáková . Emma Trstenská prehrala zápas o tretie miesto v kumite žiačok 12 -13 rokov a obsadila 5 miesto. Ďalšie 5 miesto pridal Mykyta Sukhorlian v kumite kadetov. Nikolas Laurinec v športovom zápase kumite žiakov 10-11 rokov obsadil 7 priečku.
Oznamujeme členom Karate klubu,
že tréningy začínajú 5. septembra
16:45 žiaci a prípravka
18:30 pretekári a dospelí
tréneri klubu :)
Na záver sezóny sa v dňoch 23. - 25 júna uskutočnilo ďalšie sústredenie na chate Slaná voda.Sústredenie absolvuje väčšina členov nášho klubu, okrem reprezentantov sa zúčastňujú aj dospelí členovia klubu.
Záver sezóny je pre všetkých členov klubu v znamení prípravy na skúšky technickej vyspelosti v karate. Za posledné roky sa na sústredení stretávajú aj tréneri z ďalších klubov na seminári tradičného karate od nášho majstra v kempo kai. V sobotu sa všetci stretávajú na večernej opekačke a družnej debate. Nedeľa je tradične dňom skúšok na vyšší technický stupeň, ktoré zúčastnení zvládli.
Na záver len dodáme hurá prázdniny.
Dňa 10. júna sa v Žiari nad Hronom uskutočnil turnaj memoriál J. Juhaňáka v karate.
V kategórii kata žiačky 10-11 ročné vybojovala striebornú medailu Ester Dudová.
V kumite žiačky 8-9 rokov do 27 kg vybojovala bronzovú medailu Sofia Laurincová, v kumite žiačok 8-9 rokov do 32 kg vybojovala striebornú medailu Nela Jankolová, v kumite žiačok 8-9 rokov nad 32 kg vybojovala striebornú medailu Natali Kubicová. V kumite žiakov 8-9 rokov do 26 kg vybojoval bronzovú medailu Maxim Grižák, v kumite žiakov 8-9 rokov nad 32 kg vybojoval zlatú medailu Patrik Šiška.
Dňa 3. júna sa v športovej hale železničného učilišťa v Košiciach konali majstrovstvá Slovenska karate štýlu Goju Ryu.
Na tomto turnaji sa zúčastnili aj naši reprezentanti .
V kata žiačok 10 - 11 ročných vybojovala zlatú medailu Lýdia Hrubcová.
V kata žiačok 10-11 ročných vybojovala bronzovú medailu Ester Dudová.
V kata žiačok 12- 13 ročných vybojovali bronzovú medailu zhodne Anna Kabáčová a Terezka Kuželová.
Prispejte 2 % z Vašej dane pre činnosť Karate klubu Trstená
Tlačivá pre zamestnancov je možné
stiahnuť TU