alebonová registrácia
CLOSE

Otvori Facebook stranku v novom okne

Majstrovstvá Slovenska Šito Ryu !

                      Zlatá medaila pre našu najmladšiu pretekárku Romanku Fukasovú. V športovej hale v Nových Zámkoch sa konal VI. ročník otvorených majstrovstiev Slovenska Šito Ryu pre žiakov, dorastencov, juniorov a seniorov. Z nášho Karate klubu v súborných cvičeniach kata zabojovala v kategórii kata žiačky 5-7 rokov Romanka Fukasová a Lucia Garbiarová .

Romanka zvíťazila v kategórii a vyhrala zlatú medailu , Lucia v tej istej kategórii pridala bronzovú medailu.V súbornom cvičení kata starší žiaci 10-11 rokov súťažil Filip Precner . Prvé dve kolá vyhral, v  treťom kole prehral s finalistom . V repasáži prvý zápas vyhral, no v súboji o tretie miesto prehral a obsadil štvrtú priečku. V súťaži kata junioriek Zuzana Kormošová porazila s prehľadom svoje súperky v eliminácii a dostala sa až do finále. Vo finále proti nej nastúpila úradujúca  majsterka Európy Dorota Balciarová. Zuzana síce predviedla vynikajúci výkon s kata Suparimpei, jej súperka však  proti nej nasadila  kata Kušanku a vyhrala . Zuzana obsadila druhé miesto so   striebornou medailou.

                  V športovom zápase kumite konečne prelomil smolu Marián Vrabec. V kumite dorastencov do 50 kg sa prebojoval  až do finále. Finálový zápas bol napínavý a po nerozhodnom výsledku nasledovalo predĺženie. Marián si tesným náskokom udržal vedenie a vybojoval zlatú medailu. V kumite dorastencov do 70 kg mal menej šťastia Zdeno Škvarek , ktorý tesne prehral postup do finále a potom aj zápas o tretie miesto, skončil na nepopulárnej štvrtej priečke.Jeho brat Miroslav Škvarek mal viac šťastia . Prehral síce postup do finále so slovenským reprezentantom , ale v zápase o tretie miesto proti pretekárovi z Trnavy udržal náskok bodov a vybojoval bronzovú medailu.    

Za podporu Karate klubu v Trstenej ďakujeme aj týmto sponzorom


 Mesto TrstenaNovaZS Trstena
PanasonicSuvada zber surovinBufet RIA Balkova

Budosport  Stavebniny Garbiar 

 

    Pakostransport.com

2% z vašej dane ...

Prispejte 2 % z Vašej dane pre činnosť Karate klubu Trstená

Tlačivá pre zamestnancov je možné
stiahnuť TU

    

 

KATA GOJU-RYU

Gekisai Ichi/ Gekisai Ni

 

Shisochin

Saifa

 

Seiyunchin

Sepai

 

Zdroj: Okinawa Karate Center Homepage