alebonová registrácia
CLOSE

Otvori Facebook stranku v novom okne

Slovenský pohár žiakov, Komárno

V Komárne sa v nedeľu 6. marca uskutočnilo 3. kolo slovenského pohára žiakov. Pre našich pretekárov, ktorí sa predstavili v kata aj v kumite sa niesol v znamení bronzových medailí.

V kata sa predstavili - Paťa Frančeková, Dominika Stasová, Simona Púčiková, Filip Precner a Mário Meixner. Z dievčat mala najbližšie k medaili najbližšie Paťa, ale v boji o bronz nestačila na pretekárku z Kolárova a napokon skončila na 4. mieste. Napriek tomu je to na celoslovenskom kole pekný úspech. Simone, Dominike ani Filipovi sa veľmi nedarilo.  Najlepšie z "katistov" skončil Mário, ktorému sa podarilo prelomiť zápasovú smolu a konečne na turnaji slovenského pohára získal bronzovú medailu.

V kumite začal ako prvý Rišo Naništa, ale nedostatok zápasových skúseností a skúsenejší súper ho vyradili hneď v prvom kole. Podobne v prvom kole skončil aj Samo Duda, ale jeho zápas bol vyrovnanejší a Samo prehral tesne rozdielom iba jediného bodu.

Stano Bajo, Michal Chrenek a Michal Šuhaj to ako skúsení bojovníci mali namierené až do finále. Mali natrénované, skúseností mali tiež dosť, ale okolnosti nakoniec rozhodli, že Stano a Mišo Chrenek skončili bronzoví a Mišo Šuhaj napriek veľkému úsiliu skončil na 4. mieste.

Za podporu Karate klubu v Trstenej ďakujeme aj týmto sponzorom


 Mesto TrstenaNovaZS Trstena
PanasonicSuvada zber surovinBufet RIA Balkova

Budosport  Stavebniny Garbiar 

 

    Pakostransport.com

2% z vašej dane ...

Prispejte 2 % z Vašej dane pre činnosť Karate klubu Trstená

Tlačivá pre zamestnancov je možné
stiahnuť TU

    

 

KATA GOJU-RYU

Gekisai Ichi/ Gekisai Ni

 

Shisochin

Saifa

 

Seiyunchin

Sepai

 

Zdroj: Okinawa Karate Center Homepage