alebonová registrácia
CLOSE

Otvori Facebook stranku v novom okne

16th Grand Prix Slovakia of YOUTH 2012

             V sobotu 9. júna sa konal v Bratislave 16. ročník medzinárodného turnaja - Veľká cena Slovenska v karate mládeže (16th Grand Prix Slovakia of Youth). Na turnaji sa predstavilo 607 pretekárov z 8. krajín. Náš klub sa so ziskom troch medailí umiestnil na 20. mieste (zo 67. klubov).

             V úvode súťaže nastúpili naše žiačky Patrícia Frančeková a Dominika Stasová  v súťaži kata. Ani jednej sa nepodarilo prejsť cez elimináciu a postupne vypadli zo súťaže.  Medaily sa podarilo vybojovať chalanom v kumite dorastencov a juniorov. Prvú medailu vybojoval Michal Chrenek v kategórii U 16 do 52 kg, ktorý obsadil po pekných zápasoch výborné 2. miesto. O zlato sa postaral Miro Škvarek v  kategórii U 18 do 76 kg, ktorý sa prebojoval až do finále vyrovnanými zápasmi. Vo finále zo začiatku ťahal za kratší koniec a po 1 minúte prehrával s českým reprezentantom 2:0. V polovici zápasu mu vyšla pekná kombinácia-podrazenie súpera a následné úder do hlavy, vlajky troch rozhodcov vyleteli dohora a Miro vyhrával 3:2, český reprezentant už nenašiel do konca zápasu žiadnu medzeru v Mirovej obrane a my sme sa tešili zo zlata. Jeho brat Zdeno prehral postup do finále avšak zápas o tretie miesto nedaroval slovenskému reprezentantovi a obsadil v tej istej kategórii výborné tretie miesto.

Za podporu Karate klubu v Trstenej ďakujeme aj týmto sponzorom

Mesto TrstenaNovaZS TrstenaPanasonicSuvada zber surovinPakostransport.com CVC trstena Bufet RIA BalkovaBudosport  Stavebniny Garbiar

2% z vašej dane ...

Prispejte 2 % z Vašej dane pre činnosť Karate klubu Trstená

Tlačivá pre zamestnancov je možné
stiahnuť TU

    

 

KATA GOJU-RYU

Gekisai Ichi/ Gekisai Ni

 

Shisochin

Saifa

 

Seiyunchin

Sepai

 

Zdroj: Okinawa Karate Center Homepage