CLOSE

Otvori Facebook stranku v novom okne

Športovec roka 2009
Dňa 15. januára sa v našom meste vyhodnocovali športovci a športové kolektívy mesta, ktorí dosiahli za minulý rok najväčšie úspechy. Medzi vyhodnotených sa dostali aj karatisti z nášho klubu, ktorí boli ocenení medzi najlepšími.

Do finálovej trojky sa zaradil Bajo Stanislav, Ďalšími našimi ocenenými boli Kormošová Zuzana a Šuhaj Michal. Pri hodnotení pretekárov nášho klubu však zaraďujeme k týmto trom vyhodnoteným aj Dana Vrabca, ktorý uplynulý rok taktiež bodoval na súťažiach.

Bajo Stanislav 3 kyu

Je všestranný , venuje sa športovému zápasu kumite a aj súbornému cvičeniu kata. Za uplynulý rok získal spolu 14 medailí v troch súťažných kategóriách, z toho 5 zlatých, 1 striebornú a 8 bronzových medailí . V športovom zápase kumite žiakov, v kata žiakov jednotlivcov a kata žiakov družstvá . Jeho najlepšie výsledky sú zo súťaží :

• Majstrovstvá Slovenska - 3. miesto kata žiakov družstvá spolu s Máriom Meixnerom a Mariánom Vrabcom
  • Stredoeurópska liga karate - 3 miesto kumite žiakov do 41 kg počas troch kôl v poľskej Lodži, v Hradci Králové a v Plzni
  • Stredoeurópska liga karate - 3 miesto kata žiakov v poľskej Lodži
  • Grand Prix Poland - 3 miesto kata žiakov
  • Slovenský pohár žiakov - 3 miesto kumite žiakov do 41 kg počas dvoch kôl v Prešove a Sabinove

Kormošová Zuzana 1 kyu
Špecializuje sa od svojich začiatkov na súborné cvičenie kata. Najlepšie výsledky za uplynulý rok :

• Majstrovstvá Slovenska kadetov a juniorov - 3 miesto kata kadetky
  • Stredoeurópska liga karate - 3 miesto kata kadetky v Hradci Králové
  • Grand Prix Poland - 3 miesto kata kadetky
  • Slovenský pohár kadetov a juniorov - 3 miesto kata kadetky

Šuhaj Michal 4 kyu
Venuje sa športovému zápasu kumite a čiastočne aj súborným cvičeniam kata. Za uplynulý rok vyhral 9 medailí , z toho 2 zlaté 1 striebornú a 6 bronzových, v športovom zápase kumite žiakov. Jeho najvýraznejšie úspechy :

• Majstrovstvá Slovenska - 3 miesto kumite žiakov
  • Stredoeurópska liga karate – 3 miesto kumite žiakov v poľskej Lodži
  • Grand Prix Poland - 3 miesto kumite žiakov
  • Slovenský pohár žiakov - I. miesto a 2 x III. miesto kumite žiakov

Vrabec Daniel 1 Dan
Špecializuje sa výhradne na športový zápas kumite, ktorému sa venuje od žiackych kategórií. Za uplynulý rok získal tieto najlepšie ocenenia z turnajov :