alebonová registrácia
CLOSE

Otvori Facebook stranku v novom okne

Medaily z majstrovstiev Slovenska 2011

V sobotu 3. decembra 2011 sa v Trnavskej športovej hale konali majstrovstvá Slovenska dorastencov a juniorov v karate. Turnaj priniesol skvelé výkony a niekoľko medailových umiestnení aj našim karatistom.
Ako prvá sa predstavila Zuzka Kormošová v kategórii kata juniorky, kde sa jej však veľmi nedarilo a skončila tesne za medailovým umiestnením - obsadila 4. miesto. Za medailovým umiestnením zaostali aj Michal Chrenek, Marián Vrabec a Zdeno Škvarek. Darilo sa však Danovi Vrabcovi v kategórii kumite st. juniori do 21 rokov, ktorý si po dlhšej prestávke opäť siahol na cenný kov. Dano až vo finále našiel premožiteľa a z majstrovstiev si odnáša striebornú medailu. Ďalším medailistom bol Mirko Škvarek v kumite juniori do 76 kg, ktorý obsadil 3. miesto.

Medzi ocenenými nakoniec nechýbala ani Zuzka Kormošová, ktorá sa stala víťazkou slovenského pohára netradične v kategórii kumite juniorky do 48 kg.

Všetkým oceneným, ale aj tým nateraz menej úspešným srdečne gratulujeme a prajeme veľa ďalších športových úspechov.