alebonová registrácia
CLOSE

Otvori Facebook stranku v novom okne

2. kolo SP kadetov a juniorov, Košice
V sobotu 21. novembra sa v Košiciach konalo 2. kolo slovenského pohára v karate dorastencov a juniorov .
Za karate klub Trstená sa zúčastnili Zuzana Kormošová, Marián Vrabec, Zdeno Škvarek, Miro Škvarek,Marián Pajdučák a Jakub Štefanides. V súbornom cvičení kata súťažila len obsadila Zuzana Kormošová a v kategórii junioriek obsadila 3. miesto.
Okrem kata si Zuzana vyskúšala a kumite a v kategórii kumite junioriek do 48 kg skončila na 3 mieste. Svojimi umiestneniami si zabezpečila postup na majstrovstvá Slovenska.
V športovom zápase kumite kadetov do 70 kg sa darilo Mirovi Škvarekovi, ktorý sa prebojoval až do finále. Náročný finálový zápas nakoniec prehral a skončil na 2 mieste. Svojim druhým miestom si však taktiež zabezpečil postup na majstrovstvá Slovenska.Na štvrtom mieste skončili zhodne Škvarek Zdeno v kumite kadetov do 56 kg a Jakub Štefanides v kumite juniorov do 76 kg.Marián Vrabec a Maroš Pajdučák sa neprebojovali cez elimináciu.