alebonová registrácia
CLOSE

Otvori Facebook stranku v novom okne

Grand prix Poland 2010

V dňoch 6. a 7. novembra sa konal ďalší ročník Grand Prix Poland v karate v poľskej Lodži. Trstenskí karatisti si z nej odniesli dve zlaté medaily.7

Z nášho klubu sa turnaja zúčastnilo 9 pretekárov. V súťaži kata pretekali Kormošová Zuzana , Fereková Simona a Stanislav Bajo . V súťaži kata senioriek sa prebojovala až do finále Simona Fereková a po výborne predvedenej kata Suparimpei vyhrala pre náš klub zlatú medailu . Zuzana Kormošová v kata junioriek podľahla v druhom kole pretekárke z Ukrajiny a nepostúpila do bojov o medaily . V súbornom cvičení kata starší žiaci sa až do semifinále prebojoval Stanislav Bajo . Postup do finále síce prehral, ale v repasáži o tretie miesto vybojoval bronzovú medailu pre naše farby. V športovom zápase kumite nás potešil výborným výkonom Michal Šuhaj ktorý sa prebojoval v kumite starší žiaci do 50 kg až do finále .
Po dobrom taktickom zápase si ustrážil tesné vedenie a pridal ďalšiu zlatú medailu . V športovom zápase kumite kadetov do 52 kg zápasil Marián Vrabec. Mal veľkú šancu na postup do finále, tesným rozdielom prehral, v repasáži však nedal svojmu súperovi šancu a vyhral bronzovú medailu . V kumite kadetov do 70 kg pridal ďalší bronz Miroslav Škvarek , náš nováčik na takýchto veľkých turnajoch. Poslednú bronzovú medailu v kumite kadetov nad 70 kg pridal Andrej Loffay , ktorý dokončil zápas so zranením. Našim pretekárom blahoželáme a poďakovanie patrí našim sponzorom a priaznivcom karate.